msmtp 1.8.8rc2 - en to uk translation catalogue (327 entries)

en: 
    Report bugs to <%s>.
uk: 
    Сповіщайте про помилки на адресу <%s>.

en:   --                           end of options
uk:   --                           кінець параметрів

en:   --aliases=[file]             set/unset aliases file
uk:   --aliases=[файл]             встановити/скасувати встановлення файла псевдонімів

en:   --auth[=(on|off|method)]     enable/disable authentication and optionally
                                   choose the method
uk:   --auth[=(on|off|метод)]      увімкнути/вимкнути розпізнавання і, якщо потрібно,
                                   вибрати спосіб розпізнавання

en:   --auto-from[=(on|off)]       enable/disable automatic envelope-from addresses
uk:   --auto-from[=(on|off)]       увімкнути/вимкнути автоматичне додавання адрес envelope-from

en:   --configure=mailaddress      generate and print configuration for address
uk:   --configure=поштова_адреса   створити і вивести налаштування для вказаної адреси

en:   --domain=string              set the argument of EHLO or LHLO command
uk:   --domain=рядок               встановити аргумент для команди EHLO або LHLO

en:   --help                       print help
uk:   --help                       вивести додаткове повідомлення

en:   --host=hostname              set the server, use only command-line settings;
                                   do not use any configuration file data
uk:   --host=назва_вузла           вказати сервер, використовувати лише параметри командного рядка;
                                   не використовувати дані з файла налаштувань

en:   --logfile-time-format=[fmt]  set/unset log file time format for strftime()
uk:   --logfile-time-format=[фмт]  встановити/скасувати встановлення формату часу у файлі журналу для strftime()

en:   --maildomain=[domain]        set the domain for automatic envelope from
                                   addresses
uk:   --maildomain=[домен]         встановити домен для автоматичного додавання
                                   адрес відправника

en:   --passwordeval=[eval]        evaluate password for authentication
uk:   --passwordeval=[eval]        перевірити пароль для розпізнавання

en:   --port=number                set port number
uk:   --port=число                 вказати номер порту

en:   --protocol=(smtp|lmtp)       use the given sub protocol
uk:   --protocol=(smtp|lmtp)       використати вказаний допоміжний протокол

en:   --proxy-host=[IP|hostname]   set/unset proxy
uk:   --proxy-host=[IP|вузол]     визначити/скасувати визначення проксі

en:   --proxy-port=[number]        set/unset proxy port
uk:   --proxy-port=[число]         вказати/скасувати визначення порту проксі

en:   --read-envelope-from         read envelope from address from the mail
uk:   --read-envelope-from         читати адресу відправника з пошти

en:   --remove-bcc-headers[=(on|off)] enable/disable removal of Bcc headers
uk:   --remove-bcc-headers[=(on|off)] увімкнути/вимкнути вилучення заголовків Bcc

en:   --rmqs=host|@domain|#queue   send a Remote Message Queue Starting request
uk:   --rmqs=вузол|@домен|#черга   надіслати запит Remote Message Queue Starting

en:   --set-date-header[=(auto|off)] set Date header handling
uk:   --set-date-header[=(auto|off)] встановити обробку заголовка «Дата»

en:   --set-from-header[=(auto|on|off)] set From header handling
uk:   --set-from-header[=(auto|on|off)] встановити обробку заголовка «Від»

en:   --socket=[socketname]        set/unset local socket to connect to
uk:   --socket=[назва_сокета]      вказати/скасувати визначення сокет для з'єднання

en:   --source-ip=[IP]             set/unset source ip address to bind the socket to
uk:   --source-ip=[IP]             вказати/скасувати визначення ip-адреси для прив'язування сокета

en:   --syslog[=(on|off|facility)] enable/disable/configure syslog logging
uk:   --syslog[=(on|off|facility)] увімкнути/вимкнути/налаштувати ведення журналу syslog

en:   --timeout=(off|seconds)      set/unset network timeout in seconds
uk:   --timeout=(off|секунди)      вказати/скасувати визначення часу очікування у секундах

en:   --tls-cert-file=[file]       set/unset private cert file for TLS
uk:   --tls-cert-file=[файл]        вказати/скасувати визначення файла закритого сертифіката для TLS

en:   --tls-certcheck[=(on|off)]   enable/disable server certificate checks for TLS
uk:   --tls-certcheck[=(on|off)]   увімкнути/вимкнути перевірки сертифіката для TLS

en:   --tls-crl-file=[file]        set/unset revocation file for TLS
uk:   --tls-crl-file=[файл]        вказати/скасувати визначення файла відкликання для TLS

en:   --tls-fingerprint=[f]        set/unset trusted certificate fingerprint for TLS
uk:   --tls-fingerprint=[f]        вказати/скасувати визначення відбитка надійного сертифіката для TLS

en:   --tls-host-override=[host]   set/unset override for TLS host verification.
uk:   --tls-host-override=[вузол]  встановити або зняти перевизначення для перевірки вузла TLS.

en:   --tls-key-file=[file]        set/unset private key file for TLS
uk:   --tls-key-file=[файл]        вказати/скасувати визначення файла закритого ключа для TLS

en:   --tls-min-dh-prime-bits=[b]  set/unset minimum bit size of DH prime
uk:   --tls-min-dh-prime-bits=[b]  встановити/скасувати визначення мінімального розміру у бітах для основи DH

en:   --tls-priorities=[prios]     set/unset TLS priorities.
uk:   --tls-priorities=[пріор]     вказати/скасувати визначення пріоритетностей TLS.

en:   --tls-starttls[=(on|off)]    enable/disable STARTTLS for TLS
uk:   --tls-starttls[=(on|off)]    увімкнути/вимкнути STARTTLS для TLS

en:   --tls-trust-file=[file]      set/unset trust file for TLS
uk:   --tls-trust-file=[файл]      вказати/скасувати визначення файла довіри для TLS

en:   --tls[=(on|off)]             enable/disable TLS encryption
uk:   --tls[=(on|off)]             увімкнути/вимкнути шифрування TLS

en:   --user=[username]            set/unset user name for authentication
uk:   --user=[користувач]          вказати/скасувати визначення користувача для розпізнавання

en:   --version                    print version
uk:   --version                    вивести дані щодо версії

en:   -C, --file=filename          set configuration file
uk:   -C, --file=назва_файла       вказати файл налаштувань

en:   -N, --dsn-notify=(off|cond)  set/unset DSN conditions
uk:   -N, --dsn-notify=(off|cond)  встановити/скасувати встановлення умов DSN

en:   -P, --pretend                print configuration info and exit
uk:   -P, --pretend                вивести дані щодо налаштування і завершити роботу

en:   -R, --dsn-return=(off|ret)   set/unset DSN amount
uk:   -R, --dsn-return=(off|ret)   встановити/скасувати встановлення розміру DSN

en:   -S, --serverinfo             print information about the server
uk:   -S, --serverinfo             вивести відомості щодо сервера

en:   -X, --logfile=[file]         set/unset log file
uk:   -X, --logfile=[файл]         встановити/скасувати встановлення файла журналу

en:   -a, --account=id             use the given account instead of the account
                                   named "default"; its settings may be changed
                                   with command-line options
uk:   -a, --account=ідентифікатор  використати вказаний обліковий запис замість
                                   облікового запису із назвою «default»; його
                                   параметри можна змінити за допомогою рядка команди

en:   -d, --debug                  print debugging information
uk:   -d, --debug                  вивести діагностичну інформацію

en:   -f, --from=address           set envelope from address
uk:   -f, --from=адреса            встановити адресу відправника

en:   -t, --read-recipients        read additional recipients from the mail
uk:   -t, --read-recipients        читати додаткові адреси відправників з пошти

en:  = %.2f KiB
uk:  = %.2f КіБ

en:  = %.2f MiB
uk:  = %.2f МіБ

en: %d seconds
uk: %d секунд

en: %ld bytes
uk: %ld байтів

en: %s server at %s (%s [%s]), port %d:
uk: сервер %s на %s (%s [%s]), порт %d:

en: %s server at %s (%s), port %d:
uk: сервер %s на %s (%s), порт %d:

en: %s server at %s ([%s]), port %d:
uk: сервер %s на %s ([%s]), порт %d:

en: %s server at %s, port %d:
uk: сервер %s на %s, порт %d:

en: %s version %s
uk: %s, версія %s

en: %s: FATAL: %s
uk: %s: АВАРІЯ: %s

en: %s: cannot get activation time
uk: %s: не вдалося отримати час активації

en: %s: cannot get activation time for certificate %u of %u
uk: %s: не вдалося отримати час активації для сертифіката %u з %u

en: %s: cannot get certificate common name
uk: %s: не вдалося отримати загальну назву сертифіката

en: %s: cannot get certificate issuer
uk: %s: не вдалося отримати дані щодо видавця сертифіката

en: %s: cannot get certificate subject
uk: %s: не вдалося отримати призначення сертифіката

en: %s: cannot get expiration time
uk: %s: не вдалося отримати строку дії

en: %s: cannot get expiration time for certificate %u of %u
uk: %s: не вдалося отримати строк дії для сертифіката %u з %u

en: %s: cannot initialize certificate structure
uk: %s: не вдалося ініціалізувати структуру сертифікації

en: %s: certificate %u of %u has expired
uk: %s: строк дії сертифіката %u з %u вичерпано

en: %s: certificate %u of %u is not yet activated
uk: %s: сертифікат %u з %u ще не активовано

en: %s: certificate common name contains NUL
uk: %s: загальна назва сертифіката містить NUL

en: %s: certificate subject alternative name contains NUL
uk: %s: альтернативна назва призначення сертифіката містить NUL

en: %s: error getting MD5 fingerprint
uk: %s: помилка під час спроби отримати відбиток MD5

en: %s: error getting SHA1 fingerprint
uk: %s: помилка під час спроби отримання відбитка SHA1

en: %s: error getting SHA256 fingerprint
uk: %s: помилка під час спроби отримання відбитка SHA256

en: %s: error parsing certificate
uk: %s: помилка під час спроби обробити сертифікат

en: %s: error parsing certificate %u of %u
uk: %s: помилка під час спроби обробити сертифікат %u з %u

en: %s: input error
uk: %s: помилка у вхідних даних

en: %s: no certificate was found
uk: %s: не знайдено сертифіката

en: %s: no certificate was sent
uk: %s: не було надіслано жодного сертифіката

en: %s: the certificate fingerprint does not match
uk: %s: відбиток сертифіката не збігається із еталонним

en: %s: the certificate has been revoked
uk: %s: сертифікат відкликано

en: %s: the certificate hasn't got a known issuer
uk: %s: сертифікат не отримав відомого видавця

en: %s: the certificate is not trusted
uk: %s: сертифікат не є надійним

en: %s: the certificate owner does not match hostname %s
uk: %s: запис власника сертифіката не відповідає назві вузла %s

en: %s: the certificate type is not X509
uk: %s: сертифікат не належить до типу X509

en: (not set)
uk: (не встановлено)

en: (read from mail)
uk: (прочитано з пошти)

en: , LOCALEDIR is %s
uk: , LOCALEDIR %s

en: 1 second
uk: 1 секунда

en: Accepted but ignored: -A, -B, -bm, -F, -G, -h, -i, -L, -m, -n, -O, -o, -v
uk: Приймаються, але ігноруються: -A, -B, -bm, -F, -G, -h, -i, -L, -m, -n, -O, -o, -v

en: Activation time
uk: Час активації

en: Authentication library: %s
    Supported authentication methods:
uk: Бібліотека для розпізнавання: %s
    Підтримувані способи розпізнавання:

en: Cannot send command because it is longer than %d characters. Increase SMTP_MAXCMDLEN.
uk: Не вдалося надіслати команду, оскільки її довжина перевищує %d символів. Збільште SMTP_MAXCMDLEN.

en: Capabilities:
uk: Можливості:

en: Changing the mode of operation:
uk: Зміна режиму роботи:

en: Common Name
uk: Звичайне ім'я

en: Configuration mode:
      %s --configure=mailadress
      Generate and print configuration for address.
uk: Режим налаштовування:
      %s --configure=поштова_адреса
      створити і вивести налаштування для вказаної адреси

en: Configuration options:
uk: Параметри налаштовування:

en: Copyright (C) 2020 Martin Lambers and others.
    This is free software.  You may redistribute copies of it under the terms of
    the GNU General Public License <http://www.gnu.org/licenses/gpl.html>.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: © Martin Lambers та інші, 2020.
    Це вільне програмне забезпечення. Ви можете поширювати його копії за умов дотримання
    Загальної громадської ліцензії GNU <http://www.gnu.org/licenses/gpl.html>.
    Щодо користування ним не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім передбачених законодавством.

en: Country
uk: Країна

en: Expiration time
uk: Завершення строку дії

en: Fingerprints
uk: Відбитки

en: GNU SASL: authentication method %s not supported
uk: GNU SASL: не передбачено підтримки способу розпізнавання %s

en: GNU SASL; oauthbearer: built-in
uk: GNU SASL; oauthbearer: вбудований

en: General options:
uk: Загальні параметри:

en: Gnome
uk: GNOME

en: IDN support:
uk: Підтримка IDN:

en: Issuer
uk: Видавець

en: Keyring support:
uk: Підтримка сховища ключів:

en: LMTP server message: %s
uk: Повідомлення сервера LMTP: %s

en: Locality
uk: Місто або селище

en: Maximum message size is
uk: Максимальний розмір повідомлення —

en: No special capabilities.
uk: Немає особливих можливостей.

en: Options specific to sendmail mode:
uk: Специфічні для режиму sendmail параметри:

en: Organization
uk: Установа

en: Organizational unit
uk: Відділення установи

en: Owner
uk: Власник

en: Platform: %s
uk: Платформа: %s

en: Rejecting server reply that is longer than %d lines. Increase SMTP_MAXLINES.
uk: Відмова у отриманні відповіді від сервера, оскільки розмір відповіді перевищує %d рядків. Збільште SMTP_MAXLINES.

en: Remote Message Queue Starting mode:
      %s [option...] --rmqs=host|@domain|#queue
      Send a Remote Message Queue Starting request to a server.
uk: Режим Remote Message Queue Starting:
      %s [параметр...] --rmqs=вузол|@домен|#черга
      Надіслати запит Remote Message Queue Starting до сервера.

en: SMTP server does not accept EHLO or HELO commands
uk: команди EHLO або HELO є неприйнятними для сервера SMTP

en: Sendmail mode (default):
      %s [option...] [--] recipient...
      %s [option...] -t [--] [recipient...]
      Read a mail from standard input and transmit it to an SMTP or LMTP server.
uk: Режим sendmail (типовий):
      %s [параметр...] [--] отримувач...
      %s [параметр...] -t [--] [отримувач...]
      Прочитати пошту зі стандартного вхідного каналу і передати її до сервера SMTP або LMTP.

en: Server information mode:
      %s [option...] --serverinfo
      Print information about a server.
uk: Режим даних щодо сервера:
      %s [параметр...] --serverinfo
      Вивести відомості щодо сервера.

en: State or Province
uk: Область або провінція

en: Support for Delivery Status Notifications
uk: Підтримка сповіщень щодо доставлення

en: Support for RMQS (Remote Message Queue Starting)
uk: Підтримка RMQS (Remote Message Queue Starting)

en: Support for TLS encryption via the STARTTLS command
uk: Підтримка шифрування TLS на основі команди STARTTLS

en: Support for command grouping for faster transmission
uk: Підтримка групування команд для швидшого передавання даних

en: Supported authentication methods:
uk: Підтримувані способи розпізнавання:

en: System configuration file name: %s
uk: Назва загальносистемного файла налаштувань: %s

en: TLS certificate check failed
uk: Не вдалося перевірити сертифікат TLS

en: TLS certificate information:
uk: Дані щодо сертифіката TLS:

en: TLS certificate verification failed
uk: Сертифікат TLS не пройшов перевірки

en: TLS handshake failed
uk: Помилка при ініціалізації TLS

en: TLS handshake failed: %s
uk: Помилка при ініціалізації TLS: %s

en: TLS session parameters:
uk: Параметри сеансу TLS:

en: TLS/SSL library: %s
uk: Бібліотека TLS/SSL: %s

en: This server might advertise more or other capabilities when TLS is active.
uk: Можливості цього сервера можуть бути ширшими, якщо увімкнено TLS.

en: Usage:
uk: Користування:

en: User configuration file name: %s
uk: Назва файла налаштувань користувача: %s

en: Validity
uk: Чинність

en: a blocking operation is in progress
uk: виконується дія з блокування

en: a protocol violating EOF occurred
uk: виявлено EOF, що порушує протокол

en: account %s from %s: %s
uk: обліковий запис %s з %s: %s

en: account %s not found in %s
uk: облікового запису %s у %s не знайдено

en: account %s not found in %s and %s
uk: облікового запису %s у %s та %s не знайдено

en: account %s not found: no configuration file available
uk: обліковий запис %s не знайдено: немає доступного файла налаштувань

en: account chosen by envelope from address %s: %s
uk: обліковий запис, який вибрано за адресою відправника %s: %s

en: add your password to the key ring:
uk: додайте ваш пароль до сховища ключів:

en: address family not supported
uk: підтримки цього сімейства адрес не передбачено

en: address type not supported
uk: підтримки цього типу адрес не передбачено

en: authentication failed (method %s)
uk: не вдалося пройти розпізнавання (спосіб %s)

en: authentication failed: %s (method %s)
uk: помилка розпізнавання: %s (спосіб %s)

en: authentication method %s needs a password
uk: для використання способу розпізнавання %s слід вказати пароль

en: authentication method %s needs a user name
uk: для використання способу розпізнавання %s слід вказати ім'я користувача

en: authentication method %s not supported
uk: не передбачено підтримки способу розпізнавання %s

en: authentication method CRAM-MD5: server sent invalid challenge
uk: спосіб розпізнавання CRAM-MD5: сервером надіслано некоректний запит

en: auto
uk: авто

en: automatic configuration based on SRV records failed: %s
uk: не вдалося виконати автоматичне налаштовування на основі записів SRV: %s

en: built-in
uk: вбудований

en: cannot allocate certificate for TLS session: %s
uk: не вдалося розмістити сертифікат для сеансу TLS: %s

en: cannot bind source ip %s: %s
uk: не вдалося прив'язати ip джерела %s: %s

en: cannot connect to %s, port %d: %s
uk: не вдалося з'єднатися із %s, порт %d: %s

en: cannot connect to %s: %s
uk: не вдалося з'єднатися із %s: %s

en: cannot create TLS context: %s
uk: не вдалося створити контекст TLS: %s

en: cannot create a TLS structure: %s
uk: не вдалося створити структуру TLS: %s

en: cannot create socket: %s
uk: не вдалося створити сокет: %s

en: cannot create temporary file: %s
uk: не вдалося створити тимчасовий файл: %s

en: cannot evaluate '%s': %s
uk: не вдалося визначити «%s»: %s

en: cannot find a usable authentication method
uk: не вдалося знайти придатний до використання спосіб розпізнавання

en: cannot get TLS certificate info
uk: не вдалося отримати даних щодо сертифіката TLS

en: cannot get initial OK message from server
uk: не вдалося отримати початкове повідомлення OK від сервера

en: cannot initialize TLS library: %s
uk: не вдалося ініціалізувати бібліотеку TLS: %s

en: cannot initialize TLS session: %s
uk: не вдалося ініціалізувати сеанс TLS: %s

en: cannot initialize networking: %s
uk: не вдалося ініціалізувати мережу: %s

en: cannot load CRL file: %s
uk: не вдалося завантажити файл CRL: %s

en: cannot load certificate file %s: %s
uk: не вдалося завантажити файл сертифіката %s: %s

en: cannot load key file %s: %s
uk: не вдалося завантажити файл ключа %s: %s

en: cannot load trust file %s: %s
uk: не вдалося завантажити файл довіри %s: %s

en: cannot locate host %s: %s
uk: не вдалося встановити розташування вузла %s: %s

en: cannot lock (tried for %d seconds): %s
uk: не вдалося заблокувати (спроби виконувалися %d секунд): %s

en: cannot lock: %s
uk: не вдалося заблокувати: %s

en: cannot log to %s: %s
uk: не вдалося записати дані журналу до %s: %s

en: cannot open: %s
uk: не вдалося відкрити: %s

en: cannot read from TLS connection
uk: не вдалося прочитати дані зі з'єднання TLS

en: cannot read from TLS connection: %s
uk: не вдалося прочитати дані зі з'єднання TLS: %s

en: cannot read output of '%s'
uk: не вдалося прочитати дані, які виведено «%s»

en: cannot rewind temporary file: %s
uk: не вдалося виконати гортання назад тимчасового файла: %s

en: cannot set TLS method
uk: не вдалося встановити спосіб TLS

en: cannot set X509 CRL file %s for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити файл CRL X509 %s для сеансу TLS: %s

en: cannot set X509 key file %s and/or X509 cert file %s for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити файл ключа X509 %s і/або файл сертифіката X509 %s для сеансу TLS: %s

en: cannot set X509 system trust for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити загальносистемну довіру X509 для сеансу TLS: %s

en: cannot set X509 trust file %s for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити файл довіри X509 %s для сеансу TLS: %s

en: cannot set credentials for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити реєстраційні дані для сеансу TLS: %s

en: cannot set default priority for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити типову пріоритетність для сеансу TLS: %s

en: cannot set minimum number of DH prime bits for TLS: %s
uk: не вдалося встановити мінімальне число основних бітів DH для TLS: %s

en: cannot set priorities for TLS session: %s
uk: не вдалося встановити пріоритетності для сеансу TLS: %s

en: cannot set the file descriptor for TLS: %s
uk: не вдалося встановити дескриптор файла для TLS: %s

en: cannot use a secure authentication method
uk: неможливо скористатися безпечним способом розпізнавання

en: cannot use both --from and --read-envelope-from
uk: не можна одночасно використовувати --from і --read-envelope-from

en: cannot use both --host and --account
uk: не можна одночасно використовувати --host і --account

en: cannot use both --serverinfo and --rmqs
uk: не можна одночасно використовувати --serverinfo і --rmqs

en: cannot write mail headers to temporary file: output error
uk: не вдалося виконати запис заголовків повідомлення до тимчасового файла: помилка під час виведення даних

en: cannot write to TLS connection
uk: не вдалося записати дані до з'єднання TLS

en: cannot write to TLS connection: %s
uk: не вдалося записати дані до з'єднання TLS: %s

en: choose
uk: виберіть

en: class type not found
uk: не знайдено типу класу

en: command %s failed
uk: помилка під час спроби виконати команду %s

en: command not supported
uk: підтримки команди не передбачено

en: connection not allowed
uk: з'єднання заборонено

en: connection refused
uk: у з'єднанні відмовлено

en: connection reset by peer
uk: вузол розірвав з’єднання

en: contains secrets and therefore must be owned by you
uk: містить конфіденційні дані, тому його власником маєте бути ви

en: contains secrets and therefore must have no more than user read/write permissions
uk: містить конфіденційні дані, тому права доступу до нього не можуть бути ширшими, ніж читання і запису для користувача

en: copy this to your configuration file %s
uk: скопіюйте це до вашого файла налаштувань %s

en: could not send mail
uk: не вдалося надіслати пошту

en: could not send mail (account %s from %s)
uk: не вдалося надіслати пошту (обліковий запис %s з %s)

en: could not send mail to all recipients
uk: не вдалося надіслати пошту усім отримувачам

en: could not send mail to all recipients (account %s from %s)
uk: не вдалося надіслати пошту усім отримувачам (обліковий запис %s з %s)

en: delivery to one or more recipients failed
uk: не вдалося доставити пошту до одного або декількох отримувачів

en: disabled
uk: вимкнено

en: enabled
uk: увімкнено

en: encrypt your password:
uk: зашифруйте ваш пароль:

en: envelope from address %s not accepted by the server
uk: обгортка із адресою відправника %s є неприйнятною для сервера

en: envelope from address extracted from mail: %s
uk: адреса відправника, яку видобуто з пошти: %s

en: envelope-from address is missing
uk: пропущено адресу-обгортку «Від» (envelope-from)

en: error in priority string at position %d
uk: помилка у рядку пріоритетності на позиції %d

en: falling back to default account
uk: повертаємося до типового облікового запису

en: feature not yet implemented for OpenSSL
uk: можливість ще не реалізовано для OpenSSL

en: general server failure
uk: загальна помилка сервера

en: host name too long
uk: назва вузла є надто довгою

en: host not found (authoritative)
uk: не знайдено вузла (уповноваженого)

en: host not found (nonauthoritative) or server failure
uk: не знайдено вузла (неуповноваженого) або помилка сервера

en: host not set
uk: не вказано вузол

en: host unreachable
uk: вузол недоступний

en: ignoring system configuration file %s: %s
uk: ігноруємо загальносистемний файл налаштувань %s: %s

en: ignoring user configuration file %s: %s
uk: ігноруємо файл налаштувань користувача %s: %s

en: input error
uk: помилка у вхідних даних

en: input error while reading the mail
uk: помилка у вхідних даних під час читання пошти

en: invalid argument
uk: некоректний аргумент

en: invalid argument %s for %s
uk: некоректний аргумент %s %s

en: invalid argument for Remote Message Queue Starting
uk: некоректний аргумент Remote Message Queue Starting

en: invalid logfile_time_format
uk: некоректне значення logfile_time_format

en: invalid mail address
uk: некоректна поштова адреса

en: invalid request
uk: некоректний запит

en: limit on the number of tasks has been reached
uk: досягнуто граничної можливої кількості завдань

en: line %d: account %s not (yet) defined
uk: рядок %d: обліковий запис %s (ще) не визначено

en: line %d: account %s was already defined
uk: рядок %d: обліковий запис %s вже визначено

en: line %d: an account name must not contain colons or commas
uk: рядок %d: назва облікового запису не повинна містити двокрапок і ком

en: line %d: command %s does not take an argument
uk: рядок %d: команді %s не слід передавати аргументи

en: line %d: command %s needs an argument
uk: рядок %d: команді %s слід передати аргумент

en: line %d: invalid argument %s for command %s
uk: рядок %d: некоректний аргумент %s команди %s

en: line %d: missing account name
uk: рядок %d: пропущено назву облікового запису

en: line %d: unknown command %s
uk: рядок %d: невідома команда %s

en: line longer than %d characters
uk: довжина рядка перевищує %d символів

en: loaded system configuration file %s
uk: завантажено загальносистемний файл налаштувань %s

en: loaded user configuration file %s
uk: завантажено файл налаштувань користувача %s

en: log info was: %s
uk: дані журналу: %s

en: network read error
uk: помилка читання у мережі

en: network read error: %s
uk: помилка читання у мережі: %s

en: network unreachable
uk: немає доступу до мережі

en: network write error
uk: помилка запису у мережі

en: network write error: %s
uk: помилка запису у мережі: %s

en: no SRV records for %s or %s
uk: немає записів SRV для %s або %s

en: no buffer space available
uk: У буфері не залишилося місця

en: no environment variables RANDFILE or HOME, or filename of rand file too long
uk: немає змінної середовища RANDFILE або HOME, або назва файла rand є надто довгою

en: no recipients found
uk: не знайдено отримувачів

en: no socket descriptors available
uk: немає дескрипторів сокета

en: none
uk: немає

en: none
uk: немає

en: nonrecoverable error
uk: помилка без можливості відновлення

en: not available
uk: не доступне

en: not enough memory
uk: недостатньо пам'яті

en: off
uk: вимкнено

en: off
uk: вимкнено

en: on
uk: увімкнено

en: operation aborted
uk: виконання дії перервано

en: output error
uk: помилка виведення

en: output of '%s' is longer than %d characters
uk: виведені дані «%s» є довшими за %d символів

en: port not set
uk: порт не встановлено

en: protocol not supported
uk: підтримки протоколу не передбачено

en: proxy failure: %s
uk: помилка проксі: %s

en: random file + time + pseudo randomness is not enough, giving up
uk: випадкового файла + часу + псевдовипадковості недостатньо, припиняємо спроби

en: reading recipients from the command line
uk: читаємо записи отримувачів з командного рядка

en: reading recipients from the command line and the mail
uk: читаємо записи отримувачів з командного рядка і пошти

en: recipient address %s not accepted by the server
uk: адреса отримувача %s є неприйнятною для сервера

en: remote address is not valid
uk: віддалена адреса є некоректною

en: server message: %s
uk: повідомлення сервера: %s

en: socket not connected
uk: сокет не з'єднано

en: socket type is not supported in this address family
uk: підтримки такого типу сокетів у цьому сімействі адрес не передбачено

en: support for TLS is not compiled in
uk: підтримку TLS не було увімкнено під час збирання програми

en: support for authentication method %s is not compiled in
uk: під час збирання програми не було увімкнено підтримку способу розпізнавання %s

en: the connection was closed unexpectedly
uk: з'єднання неочікувано розірвано

en: the network subsystem has failed
uk: помилка підсистеми мережі

en: the operation timed out
uk: строк очікування на завершення дії перевищено

en: the requested version is not available
uk: потрібна версія недоступна

en: the server did not accept the mail
uk: сервер відмовився приймати пошту

en: the server does not accept mail data
uk: сервер відмовився приймати поштові дані

en: the server does not support DSN
uk: на сервері не передбачено підтримки DSN

en: the server does not support Remote Message Queue Starting
uk: на сервері не передбачено підтримки Remote Message Queue Starting

en: the server does not support TLS via the STARTTLS command
uk: на сервері не передбачено підтримки TLS на основі команди STARTTLS

en: the server does not support authentication
uk: на сервері не передбачено підтримки розпізнавання

en: the server does not support authentication method %s
uk: на сервері не передбачено способу розпізнавання %s

en: the server is unable to fulfill the request
uk: серверу не вдалося виконати запит

en: the server refuses to send the mail to %s
uk: сервером відмовлено у надсиланні пошти до %s

en: the server sent an empty reply
uk: сервером надіслано порожню відповідь

en: the server sent an invalid reply
uk: сервером надіслано некоректну відповідь

en: the socket was shut down
uk: роботу сокета було завершено

en: the underlying network subsystem is not ready
uk: підлегла підсистема мережі є неготовою

en: this platform does not support syslog logging
uk: на цій платформі не передбачено підтримки ведення журналу syslog

en: this system lacks libresolv
uk: у цій системі немає libresolv

en: time-to-live expired
uk: перевищено час життя

en: timeout
uk: час очікування

en: tls requires either tls_trust_file (highly recommended) or tls_fingerprint or a disabled tls_certcheck
uk: tls потребує встановлення tls_trust_file (наполегливо рекомендуємо) або tls_fingerprint чи вимикання tls_certcheck

en: tls_cert_file requires tls_key_file
uk: tls_cert_file потребує визначення tls_key_file

en: tls_crl_file requires tls_trust_file
uk: tls_crl_file потребує визначення tls_trust_file

en: tls_key_file requires tls_cert_file
uk: tls_key_file потребує визначення tls_cert_file

en: too many arguments
uk: забагато аргументів

en: unexpected reply
uk: неочікувана відповідь

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: unlimited
uk: без обмежень

en: unsupported operation mode b%s
uk: непідтримуваний режим роботи b%s

en: using account %s from %s
uk: з використанням облікового запису %s з %s

en: using account specified on command line
uk: з використанням облікового запису, вказаного у рядку команди

en: using environment variables EMAIL and SMTPSERVER
uk: з використанням змінних середовища EMAIL та SMTPSERVER

en: valid name, but no data record of requested type
uk: коректна назва, але немає запису даних для потрібного типу

en: warning: the host does not match the mail domain; please check
uk: попередження: вузол є невідповідним поштовому домену; будь ласка, перевірте

en: wrong protocol type for this socket
uk: помилковий тип протоколу для цього сокета
